Author: h***o
Date:
Review: Its so good.
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 2.041.300₫
Original Price: 2.884.600₫
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A70 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25081337722476743 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 7998480 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: h***o
Date:
Review: Its so good.
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: n***r
Date:
Review: thank you shien for the nice product , this is good quality 👍
Màu sắc: màu đen
Author: l***x
Date:
Review: highly recommended
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: 6***0
Date:
Review: firs time i bought phone online, i’m really scared but this one phone arrived then i feel very happy. thank you Shein
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm