Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is for my boyfriend and he needs it for trimming his nose hair and ears . thank you shein
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 62.000₫
| Material | ABS |
| Interface | USB |
| Color | Black |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Chiều dài | 13 cm |
| Chiều rộng | 2.5 cm |
| Chiều cao | 2.5 cm |
| Điện áp | 3.7 V |
| SKU | sb2308208858686581 |
Author: a***e
Date:
Review: this is for my boyfriend and he needs it for trimming his nose hair and ears . thank you shein
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: o***t
Date:
Review: good, I bought 2 🔥 for thus price is good
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: j***y
Date:
Review: good quality i love it
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***0
Date:
Review: Great item and very good quality
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm