Author: 9***8
Date:
Review: C’est presque neuf j’adore 🤩
Màu sắc: Bạc
Price: 11.265.000₫
Original Price: 15.094.200₫
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25080345855394900 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 5825854 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 9***8
Date:
Review: C’est presque neuf j’adore 🤩
Màu sắc: Bạc
Author: s***0
Date:
Review: Nice products very satisfied
Màu sắc: Xám
Author: g***5
Date:
Review: it's exactly as seen and in good condition Iam very impressed
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: d***2
Date:
Review: i love the phone, thank you so much👍👍👍👍👍
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm