Author: s***3
Date:
Review: Very satisfied with my purchase. Thank you! • Item arrived in good condition. Recommended!
Màu sắc: màu đen
Price: 44.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Acrylic |
| Lash Curl | CC |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| Chiều dài | 1.4 cm |
| Chiều rộng | 10.7 cm |
| Chiều dài lông mi | 14.5 cm |
| SKU | sb25080729460963311 |
Brand Name: MAGEFY
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MAGEFY-sc-0141892428.html
Quality: 9545644 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***3
Date:
Review: Very satisfied with my purchase. Thank you! • Item arrived in good condition. Recommended!
Màu sắc: màu đen
Author: m***a
Date:
Review: Guys ang ganda bili na kayooooooooooo sobrsnh sulit talagaaaaa aasobrang perfecttyyy i love it!!!!!!!!!!!!!!! Bili na kayo very recommended pa at sobrangggggggggg sulit paaaaa ksmdkdmmslssllwosokahahaklsodmslsosolspqpwowpwpwpwppwpwppwpwpwppwpwowpwpwowowowowowowoowowoowowoowowowowoowowoowowowoowoowowowowowowowoowowowoowowoowowoowowoowowowoowosjsjsjsjjsksppwppwpwpwoeiururururuueoepspskjdjdjdndnndndndnndnnnndnndndkdkkdodkkdkdkkdkdkdllslskkskskskskksosopwpwpwppwpwpwpwposoriruururuuruepwppwppwpwpwpwpwpwppwpwowooekrnendnjdkdkkdkdkkdkdkkdkdkkdkdkdowpwpwposidudujdjndbdbdkldkdjkdkdjdnndnndndnndndnndndnndnndndnndndndksppwpwppwpwoowpwpwppwpwppwpwppwpwpwppwpwpppwpwpwpwppeoroiriieieieiueueuyeueieppepeooeoeoeoieikekkekkekekekkekekkekekkekekekekekekekkekejdmdnnendnekkdodpdppdisieoelkdjdidjbdndjjdjjdndndndnndnndndndnndnndnjdkdkdkdlpspspsokdjdjdkdkdkkdodokfnfnfnnfndjkdldldpodkdjjndndnndndndnnddnndkkdkdkdkdkkdkdkkdkdkkdkd
Màu sắc: màu đen
Author: s***9
Date:
Review: Its good for wearing it’s perfect its size is perfectly for use
Màu sắc: màu đen
Author: n***j
Date:
Review: What you see is that you get
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm