Author: M***h
Date:
Review: am so happy with this wig it looks so natural very soft and so easy and comfortable to wear Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: exotic
Màu sắc: màu đen
Price: 224.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2303214328699101 |
Author: M***h
Date:
Review: am so happy with this wig it looks so natural very soft and so easy and comfortable to wear Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: exotic
Màu sắc: màu đen
Author: m***7
Date:
Review: True to size I recommend good quality same than picture
Màu sắc: Hồng
Author: a***2
Date:
Review: Im actually so obsessed with this you can peel this wig off my cold dead body bc im never taking it off
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: b***n
Date:
Review: this way is absolutely amazing and high quality
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm