Author: 6***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig is so good..ill use it for my cruella cosplay
Màu sắc: Hai tông màu
Price: 245.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 37 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2209037427955789 |
Author: 6***8
Date:
Review: This wig is so good..ill use it for my cruella cosplay
Màu sắc: Hai tông màu
Author: l***h
Date:
Review: love the wig and its easy to use. very happy
Màu sắc: Hai tông màu
Author: T***o
Date:
Review: Value for money: lo vale , es muy barato para la calidad Easy to wear: súper cómoda de usar
Màu sắc: Hai tông màu
Author: X***r
Date:
Review: Was awesome for my Halloween house party 🎃 good quality product! Exactly like the pics!
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm