Author: r***e
Date:
Review: masaya ako kc meron ng libangan ang anak ko thankyou shein sa pa free . sana meron na uli kayung mga pa games
Màu sắc: Hồng
Price: 1.021.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041805881836846 |
Author: r***e
Date:
Review: masaya ako kc meron ng libangan ang anak ko thankyou shein sa pa free . sana meron na uli kayung mga pa games
Màu sắc: Hồng
Author: f***a
Date:
Review: Nice one, I love everything about it
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: T***o
Date:
Review: I really love the laptop stands , the quality is top . The kids tablet is wow and the headphone looks beautiful .
Màu sắc: Hồng
Author: n***o
Date:
Review: I'm excited my boy is thrilled. happy with the product
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm