Author: g***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute nails! I love the shape so much 🩰♥️
Màu sắc: Trong sáng
Price: 92.000₫
| Material | ABS |
| Color | Clear |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| Chiều dài | 2.4 cm |
| Chiều rộng | 1.3 cm |
| SKU | sb2310308829843994 |
Author: g***s
Date:
Review: Very cute nails! I love the shape so much 🩰♥️
Màu sắc: Trong sáng
Author: a***6
Date:
Review: Nails look good quality and the container it came in is HUGE. Would buy again if I ever run out.
Màu sắc: Trong sáng
Author: G***a
Date:
Review: Shein … you are the best, exactly like the picture
Màu sắc: Trong sáng
Author: y***s
Date:
Review: جيد جدا و كويس مرا عجبني
Màu sắc: Trong sáng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm