Author: v***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I haven't installed it yet but I'm happy with the quality of the hair very beautiful very wortworthwhile
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Price: 438.000₫
Original Price: 467.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural & Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 85 g |
| Đầu | 57.15 cm |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| SKU | sb2411198443684319 |
Author: v***1
Date:
Review: I haven't installed it yet but I'm happy with the quality of the hair very beautiful very wortworthwhile
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Author: p***0
Date:
Review: excellent, I'm loving it
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Author: b***a
Date:
Review: Love it, good item☺️☺️❤️
Màu sắc: S99J
Author: w***e
Date:
Review: Very good quality product
Màu sắc: S99J
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm