Author: 2***7
Date:
Review: Value for money: hair so soft and the bands and clips make it so easy to wear
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Price: 384.800₫
Original Price: 424.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural & Black |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 85 g |
| Đầu | 57.15 cm |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| SKU | sb2409022936459931 |
Author: 2***7
Date:
Review: Value for money: hair so soft and the bands and clips make it so easy to wear
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Author: m***g
Date:
Review: I love these hair is soft
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Author: n***d
Date:
Review: Hair Softness: As is lovely and soft I'm so in love with this . Comfortable to wear: The hair line is crazy lovely 😍
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Author: a***e
Date:
Review: very soft hair 😍 recommended
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm