Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good its nice i used it for business
Màu sắc: Hồng
Kích thước: 2
Price: 88.100₫
Original Price: 99.000₫
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 8-10mm |
| Color | Pink |
| Type | Cleaning Brush |
| Chiều dài | 6.5 cm |
| Chiều rộng | 3.5 cm |
| SKU | sb2305065189199522 |
Author: m***a
Date:
Review: Good its nice i used it for business
Màu sắc: Hồng
Kích thước: 2
Author: a***9
Date:
Review: Super happy with my order 😍 looks so cute and the quality is even better than I expected! #SHEINfinds #lovethis
Màu sắc: Hồng
Kích thước: 2
Author: A***a
Date:
Review: Si recomiendo comprar estos cepillos, son muy útiles
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: 2
Author: s***n
Date:
Review: Very good quality and price
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: 2
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm