Author: M***s
Date:
Review: Loved it! cuttieee as well🥺💗
Màu sắc: 103-P1 Trắng
Price: 495.000₫
Original Price: 521.000₫
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Q12 Purple-sticker + Card Reader |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401711660 |
Author: M***s
Date:
Review: Loved it! cuttieee as well🥺💗
Màu sắc: 103-P1 Trắng
Author: C***e
Date:
Review: my teenage brother loves it.
Màu sắc: LK-007 màu đen
Author: k***s
Date:
Review: Absolutely love this camera, it’s sooo cute and aesthetic. Really good to capture every moment. Quality is good.
Màu sắc: LK-003 hồng + miếng dán * 2
Author: o***8
Date:
Review: I was very satisfied with my order and I came so fast. I did select urgent delivery.
Màu sắc: LK-007 màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm