Author: j***8
Date:
Review: its didnt work good on me its dont want to cold the way i like even just a little cold..please anyone tell me if how its gonna be. cold
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 986.300₫
Original Price: 1.015.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | No |
| Điện áp | 110-240 V |
| Chiều dài | 27 cm |
| Chiều rộng | 28 cm |
| Chiều cao | 20 cm |
| SKU | sb260124202726523298811 |
Author: j***8
Date:
Review: its didnt work good on me its dont want to cold the way i like even just a little cold..please anyone tell me if how its gonna be. cold
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: z***9
Date:
Review: جودتها حلوه لا اظلم المنتج وخليتها عشر دقايق مبطله وصارت باارده وماجربت الحار للحين بس صغيره الصج ماكفت منتجاتي فيها عبالي اكبر بشووووي
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: f***7
Date:
Review: حلووه بس صغيره..........
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm