Author: g***l
Date:
Review: Easy to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: so good
Màu sắc: màu nâu
Price: 244.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Lilac Purple |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 85 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2307058826732409 |
Author: g***l
Date:
Review: Easy to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: so good
Màu sắc: màu nâu
Author: p***a
Date:
Review: Value for money: affordable and worth the price Comfortable to wear: Comfortable
Màu sắc: Màu tím
Author: e***l
Date:
Review: Wore this to a wig party and loved it! Super easy to put on comes with a wig cap too. There’s a clip at the back underneath that keeps it secure, didn’t nudge all night
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Author: b***g
Date:
Review: Stunning, great quality too. I looove it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm