Author: a***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
Màu sắc: Màu nâu tối
Price: 283.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Light Grey |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 81 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb251107333332584822 |
Author: a***m
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: t***2
Date:
Review: جميل جدا نفس الصورة 😍😍 شكرا شي إن 💚💚💚💚💚💚💚
Màu sắc: Màu Xám nhạt
Author: 6***0
Date:
Review: Hairstyle stylishness: longer and sexy
Màu sắc: màu đen
Author: m***z
Date:
Review: Comfortable to wear: itit's nice smooth beautiful worth it to buy❤️❤️❤️ ilove it
Màu sắc: Màu nâu tối
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm