Author: P***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: Synthetic hair, beautiful for the price!
Màu sắc: trắng
Price: 258.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 82 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb251105004098221244 |
Author: P***l
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: Synthetic hair, beautiful for the price!
Màu sắc: trắng
Author: S***S
Date:
Review: Value for money: so niceeeeeeeeeeeee3ee
Màu sắc: Xám
Author: 6***4
Date:
Review: so young pretty
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: C***1
Date:
Review: Inlove every long Comfortable to wear: very comfortable
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm