Author: a***l
Date:
Review: easy to install and bright
Màu sắc: trắng
Price: 389.500₫
Original Price: 410.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051934803004678 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7902165 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***l
Date:
Review: easy to install and bright
Màu sắc: trắng
Author: r***3
Date:
Review: Amazing product love it 😍
Màu sắc: trắng
Author: s***4
Date:
Review: The products you send are amazing — top quality and the best selection. Thank you!
Màu sắc: trắng
Author: f***8
Date:
Review: وااااووو رائع حبيتتتتتتتتت
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm