Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very very nice 👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Xám
Price: 211.400₫
Original Price: 223.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 253 g |
| Chiều dài | 76 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2303273622123739 |
Author: A***s
Date:
Review: very very nice 👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Xám
Author: 2***8
Date:
Review: Easy to wear: I love the length easy to wear I really love the colour
Màu sắc: Xám
Author: n***n
Date:
Review: Lovely wig, so stylish, and feels so real. Definitely recommend
Màu sắc: Xám
Author: b***6
Date:
Review: im gonna buy this for myself too itit's beautiful
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm