Author: n***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it’s not too heavy Easy to wear: yess Value for money: definitely it looks like real hair
Màu sắc: Vàng
Price: 247.000₫
Original Price: 260.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 235 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25082200004150006 |
Author: n***3
Date:
Review: it’s not too heavy Easy to wear: yess Value for money: definitely it looks like real hair
Màu sắc: Vàng
Author: P***y
Date:
Review: Easy to wear: Good product might buy again 😋
Màu sắc: Đỏ
Author: m***y
Date:
Review: I love ittt, looks natural!
Màu sắc: Vàng
Author: a***1
Date:
Review: جميلةةةةةةةةةةةة والله
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm