Author: r***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality! Looks very realistic
Màu sắc: Black-brown
Price: 248.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Silver |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 76 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25032030825540130 |
Author: r***6
Date:
Review: Great quality! Looks very realistic
Màu sắc: Black-brown
Author: m***l
Date:
Review: Good quality highly recommend true size true colour ✅✅
Màu sắc: màu nâu
Author: v***5
Date:
Review: es increible la calidad por el precio, vale totalmente la pena, trae hasta raiz falsa
Màu sắc: Black-brown
Author: 5***5
Date:
Review: Easy to wear: Comfortable to wear.
Màu sắc: Black-brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm