Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing product unfortunately arrived to late so i couldn’t use it. However highly recommend it . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 34.000₫
| Material | ABS |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| Chiều rộng | 7.5 cm |
| Chiều dài | 13 cm |
| SKU | sb2310280800004314 |
Author: j***0
Date:
Review: Amazing product unfortunately arrived to late so i couldn’t use it. However highly recommend it . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: j***6
Date:
Review: Wowwwwww amazing and I really liked it
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: r***e
Date:
Review: Brought for the Era's tour, will be perfect for then!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: z***d
Date:
Review: 😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm