Author: v***o
Date:
Review: El cabello súper natural me encanto
Màu sắc: Màu nâu highlight
Price: 239.000₫
Original Price: 257.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 294 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012209493382802 |
Author: v***o
Date:
Review: El cabello súper natural me encanto
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: k***2
Date:
Review: Value for money: روووووووووووعه Comfortable to wear: ممتازه النوعيه Easy to wear: اشحلات نوعية الشعر لا يطوفكم بنات وااااايد حلوه أخذوها 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😍😍😍😍
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: m***j
Date:
Review: amazing as if its real ana cool
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: 9***0
Date:
Review: I love this wig, it looks like barbie when you wear this
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm