Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good, a must buy, reasonable for its price
Màu sắc: màu nâu
Price: 206.400₫
Original Price: 215.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 42 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302200999929232 |
Author: l***2
Date:
Review: So good, a must buy, reasonable for its price
Màu sắc: màu nâu
Author: K***n
Date:
Review: very beautiful with nice design and good material also very useful
Màu sắc: màu nâu
Author: S***e
Date:
Review: so very pretty, pictures irrelevant
Màu sắc: màu nâu
Author: 8***9
Date:
Review: Sesuai pesanan terimakasih bahan bagus kualitas ok sesuai harga terimakasih saya suka sekali belanja di sini
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm