Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sooooooooo amazing it makes my face like AI so soft like real hair iloveit🥰
Màu sắc: màu nâu
Price: 257.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 282 g |
| Chiều dài | 71.12 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25032817455747374 |
Author: d***a
Date:
Review: Sooooooooo amazing it makes my face like AI so soft like real hair iloveit🥰
Màu sắc: màu nâu
Author: M***y
Date:
Review: Comfortable to wear: very comfy to put on your head
Màu sắc: màu nâu
Author: K***a
Date:
Review: I highly recommend this item i love it so much
Màu sắc: màu nâu
Author: n***l
Date:
Review: كل أشياء شي ان تجنن ❤️❤️
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm