Author: k***9
Date:
Review: Its beautiful, feels super soft, easy to detangle
Màu sắc: Black-brown
Price: 269.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb260312151864139433267 |
Author: k***9
Date:
Review: Its beautiful, feels super soft, easy to detangle
Màu sắc: Black-brown
Author: w***r
Date:
Review: Super bien reçu je suis ravie
Màu sắc: màu đen
Author: v***u
Date:
Review: I love the clothes from this website!! I am so glad I found them.....everything has been spot on, fits wonderfully, styles are trendy and lots to choose from!! Thanks for being here for us!!!
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: b***8
Date:
Review: Hairstyle stylishness: El producto es tal cual se muestra en las imágenes. El color es muy bonito y coincide con la foto, la tela es ligera pero cómoda y no se siente áspera. La talla corresponde a la tabla de medidas, me quedó muy bien. Llegó bien empacado y dentro del tiempo estimado. Por el precio, la calidad es muy buena. Definitivamente lo volvería a comprar.
Màu sắc: Rỉ Nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm