Author: b***r
Date:
Review: It is so pretty I recommend to buy
Màu sắc: Dark Brown
Price: 256.700₫
Original Price: 302.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2305032529640174 |
Author: b***r
Date:
Review: It is so pretty I recommend to buy
Màu sắc: Dark Brown
Author: m***3
Date:
Review: Very nice quality shining glittering inlove it sobrang sobra gusto ko umulut. Malalaki pala surely magugustuhan ng kaibigan ko at bibili siya ulit
Màu sắc: Dark Brown
Author: m***4
Date:
Review: Value for money: worth the money Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes
Màu sắc: Dark Brown
Author: s***3
Date:
Review: beautiful colour just like in the picture
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm