Author: m***h
Date:
Review: Value for money: WELL worth it Easy to wear: looks so real and easy!
Màu sắc: Nâu đen
Price: 217.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2411015522331524 |
Author: m***h
Date:
Review: Value for money: WELL worth it Easy to wear: looks so real and easy!
Màu sắc: Nâu đen
Author: d***0
Date:
Review: very easy to put on, looks very natural, my whole family liked it, they didn't even notice that it was a wig, I am happy with this purchase, thank you that it came right on my birthday
Màu sắc: Nâu đen
Author: 6***2
Date:
Review: Hairstyle stylishness: beautiful! looks very natural and it is very comfortable.
Màu sắc: Nâu đen
Author: p***n
Date:
Review: Super cute and highly recommended 👌
Màu sắc: Nâu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm