Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: One of my favorite wigs at the moment. Quality is great!!!!
Màu sắc: màu đen
Price: 430.400₫
Original Price: 453.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S27 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 12.7 cm |
| Đầu | 56.5 cm |
| SKU | sb25011381718180373 |
Author: n***a
Date:
Review: One of my favorite wigs at the moment. Quality is great!!!!
Màu sắc: màu đen
Author: m***2
Date:
Review: Great quality wig. Nice texture. Value for money. Highly recommend.
Màu sắc: màu đen
Author: o***0
Date:
Review: Hair Softness: lovely human hair wig
Màu sắc: màu đen
Author: M***o
Date:
Review: good quality product
Màu sắc: S4/27
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm