Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encantó, la usé para mi disfraz de atlantis y fue un 10
Màu sắc: trắng
Price: 230.300₫
Original Price: 245.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2306027327330011 |
Author: k***a
Date:
Review: Me encantó, la usé para mi disfraz de atlantis y fue un 10
Màu sắc: trắng
Author: N***a
Date:
Review: Me encantó, falcil de usar, se ve bien, no brilla y en la parte de arriba se ve muy real ✨
Màu sắc: trắng
Author: a***4
Date:
Review: Love this wig for my fem gojoooo really good quality
Màu sắc: trắng
Author: t***t
Date:
Review: Value for money: very good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm