Author: j***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميله جدا جدا جدا
Màu sắc: Nâu đen
Price: 245.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 242 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb25022538511223231 |
Author: j***8
Date:
Review: جميله جدا جدا جدا
Màu sắc: Nâu đen
Author: v***0
Date:
Review: lovely colour happy with it
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: k***y
Date:
Review: Hii guys. I already buy itttt . Very niceee itemm . I likee itt so muchhh. Wowwwww. I recommend.. hurry up buy it nowwww. Super wowwww. Same as the pictureee. No smelll. Fittt veryyy well. Im very satisfied
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: T***a
Date:
Review: Cuteeeeeeeee i like it !!!!
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm