Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gorgeous
Màu sắc: màu xanh lá
Price: 245.100₫
Original Price: 258.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Navy Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 210 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25081896499405071 |
Author: p***n
Date:
Review: Gorgeous
Màu sắc: màu xanh lá
Author: m***8
Date:
Review: easy to install, keep in mind there is no lace but i cut it so my face and it fits perfectly
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Author: P***m
Date:
Review: Very nice quality
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Author: p***o
Date:
Review: Es muy linda, sedosa y fresca. totalmente recomendable
Màu sắc: Màu xanh hải quân
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm