Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the wig is beautiful I love the colour it is exactly what I was after
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Price: 278.100₫
Original Price: 299.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241433725 |
Author: a***6
Date:
Review: the wig is beautiful I love the colour it is exactly what I was after
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: j***1
Date:
Review: thanks shein good quality and good service for the company and I have a great day out
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: a***y
Date:
Review: القطعه مره واو انصحكم بيها بنات
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: b***h
Date:
Review: Sooooooooo beautifulllllllllllll
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm