Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's so pretty i love it and looks natural
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 270.800₫
Original Price: 285.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2406129332520985 |
Author: m***0
Date:
Review: it's so pretty i love it and looks natural
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***u
Date:
Review: amazing 🫶🏻🫶🏻 can’t stop wearing it.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***1
Date:
Review: So in love with it. I put layers into the hair to make it more realistic but my fav wig ever.. its so good..
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***5
Date:
Review: Only wore this wig once but I loved ittt.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm