Author: 9***9
Date:
Review: يجننو خرافيين أجمل مما توقعت صراحة وجودتها ممتازة انصح فيهم جداً
Màu sắc: màu nâu
Price: 204.700₫
Original Price: 238.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 68 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2408130952881189 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6961258 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 9***9
Date:
Review: يجننو خرافيين أجمل مما توقعت صراحة وجودتها ممتازة انصح فيهم جداً
Màu sắc: màu nâu
Author: a***a
Date:
Review: The quality is so good and feels like real hair
Màu sắc: màu nâu
Author: k***o
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes .. it’s sooo beautiful and comfortable to wear
Màu sắc: màu nâu
Author: 9***1
Date:
Review: Wow amazingggggggggggg
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm