Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful and it is good
Màu sắc: Màu đỏ tím
Price: 268.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb251027310077581110 |
Author: n***1
Date:
Review: Very beautiful and it is good
Màu sắc: Màu đỏ tím
Author: b***7
Date:
Review: So cute and great quality
Màu sắc: Màu đỏ tím
Author: a***6
Date:
Review: نفس الصورة شكرا شي ان
Màu sắc: Màu đỏ tím
Author: M***d
Date:
Review: Sooo good
Màu sắc: Màu đỏ tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm