Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Good hair the best
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 492.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*5*1 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb260324111877612862636 |
Author: y***2
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Good hair the best
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***1
Date:
Review: Value for money: Will order it again but lace quality needs to be fixed Lace quality: I dont like the lace quality but happy with my order Easy to wear: Easy to install ult wony be a problem to install for me Hairstyle stylishness: Easy to style
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: M***o
Date:
Review: واااااااااااااااااااااااااو
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm