Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really cute, perfect for my costume
Màu sắc: Hồng
Price: 271.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 68 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25042446084623770 |
Author: c***a
Date:
Review: Really cute, perfect for my costume
Màu sắc: Hồng
Author: M***h
Date:
Review: Wowwwwww amazing and I really liked it
Màu sắc: Hồng
Author: n***u
Date:
Review: Great products and quality as usual
Màu sắc: Hồng
Author: d***n
Date:
Review: gorgeous 😍
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm