Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Giao hàng đúng hẹn, giá rẻ
Màu sắc: màu nâu
Price: 234.200₫
Original Price: 241.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25021820277723384 |
Author: p***3
Date:
Review: Giao hàng đúng hẹn, giá rẻ
Màu sắc: màu nâu
Author: q***8
Date:
Review: It is so gorgeous!! I love it!!
Màu sắc: màu nâu
Author: a***a
Date:
Review: Natural and good quality for real hair
Màu sắc: màu nâu
Author: k***a
Date:
Review: Wow, amazing quality. Value for money: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Easy to wear: 👍👍 Comfortable to wear: 👍👍 Hairstyle stylishness: looks natural
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm