Author: L***e
Date:
Review: Love it definitely buying again
Màu sắc: Màu nâu highlight
Price: 375.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 292 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb25012375004155851 |
Author: L***e
Date:
Review: Love it definitely buying again
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: h***3
Date:
Review: very good and beautiful and nice
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: D***s
Date:
Review: جميله جدا وعملية ومطابقه للصوره تماما 🫰🤍
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: j***6
Date:
Review: Love these colour wigs! Look great on darker shades Ladies. This is my forever style- will not change Value for money: Will not find this price wig no where else- only SHEIN Comfortable to wear: feels like your own hair. Extremely comfortable Easy to wear: just spray and shake. No extra maintenance Hairstyle stylishness: can be styled like your own hair- fantastic!
Màu sắc: Màu nâu highlight
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm