Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Je suis tres tres satisfait pour la perruque wow 😍😍😍😍😍
Màu sắc: Natural Black
Price: 1.090.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Deep Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 205 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2410145124531403 |
Author: n***8
Date:
Review: Je suis tres tres satisfait pour la perruque wow 😍😍😍😍😍
Màu sắc: Natural Black
Author: 2***7
Date:
Review: so beautiful and lovely 😍 👌 👍🏻 🥰 ☺️ 😙 😍 👌 👍🏻 🥰 ☺️ 😙 😍 👌 👍🏻 🥰
Màu sắc: S4/27
Author: b***e
Date:
Review: I'm so happy with this hair, can't wait to rock it, the texture is good and I love the color
Màu sắc: S4/27
Author: t***e
Date:
Review: the hair quality is perfect
Màu sắc: S4/27
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm