Author: M***d
Date:
Review: soo super nice,im excited to wear this summer at the beach..theyre looking beautiful..nice for my small nails..Thanks Shein,theyre so cute..
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Price: 31.500₫
Original Price: 36.000₫
| Material | ABS |
| Color | Burgundy |
| Length | Short |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 1.47-2.05 cm |
| Chiều rộng | 1.1-1.95 cm |
| SKU | sb2408217737858961 |
Author: M***d
Date:
Review: soo super nice,im excited to wear this summer at the beach..theyre looking beautiful..nice for my small nails..Thanks Shein,theyre so cute..
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: H***m
Date:
Review: Amazing pieces. I recommend
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: s***n
Date:
Review: nails r cute looks just like the photo. can't wait to use them.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: d***y
Date:
Review: Very good quality, similar as images and great material
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm