Author: 8***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Hồng
Price: 30.000₫
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 2.14-2.89 cm |
| Chiều rộng | 0.93-1.9 cm |
| SKU | sb2403118703020456 |
Author: 8***2
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Hồng
Author: A***a
Date:
Review: So expensive nails
Màu sắc: Hồng
Author: 8***8
Date:
Review: It was really beautiful!!! And I really recommend this.
Màu sắc: Hồng
Author: p***7
Date:
Review: I really like it it's so classy and elegant, perfect for everyday use
Màu sắc: Màu Hồng baby
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm