Author: f***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love the wig. Great quality
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Price: 258.200₫
Original Price: 274.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 281 g |
| Chiều dài | 61 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2412029797575121 |
Author: f***3
Date:
Review: Love the wig. Great quality
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: B***z
Date:
Review: Very cute and absolutely love
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: n***6
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Niceeeeeereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: t***7
Date:
Review: love it
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm