Author: s***1
Date:
Review: Chưa mở ra xem thử nhưng nhìn chung ưng
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 227.100₫
Original Price: 239.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 62 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2305305272959458 |
Author: s***1
Date:
Review: Chưa mở ra xem thử nhưng nhìn chung ưng
Màu sắc: Nhiều màu
Author: A***a
Date:
Review: satisfied w9thith my purchased. this is my 2nd order of this style .wi
Màu sắc: Nhiều màu
Author: R***i
Date:
Review: really greaattt. love it so much! WORTH SO MUCH AND AAAAAAAAAAAAAAA YOU'LL NOT REGRET IT!!! JUST PLZ TACE CARE OF IT SO MUCH WHEN YOU HAVE IT!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 1***a
Date:
Review: this gotta be one of my fav wigs, love the curls and color
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm