Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful wig! It's my new favorite
Màu sắc: Ombre
Price: 244.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 234 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb260305101021269257831 |
Author: b***5
Date:
Review: Beautiful wig! It's my new favorite
Màu sắc: Ombre
Author: a***n
Date:
Review: Value for money: it's nice and silky Easy to wear: yes Comfortable to wear: as far as wigs go
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: s***9
Date:
Review: رووووعه ماشاءالله حبيتها
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: m***8
Date:
Review: Beautiful 🤩😆😔😫😍😃🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😄😄😄😄😄😄😄🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm