Author: S***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good 👍 very beautiful, elegant, good quality, all true to size
Màu sắc: Màu xám ombre
Price: 231.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 285 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2407236767715926 |
Author: S***a
Date:
Review: Good 👍 very beautiful, elegant, good quality, all true to size
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: w***s
Date:
Review: Absolutely fantastic! just as described
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: e***d
Date:
Review: I love it I reorder this wig cuz it’s wonderful and easy to wear
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: e***i
Date:
Review: Shein is the best online shopping place i love the products
Màu sắc: Màu xám ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm