Author: 6***6
Date:
Review: I really really love the hair it feels like it was a real hair and not wig I am very comfortable wearing it love it so much 😻
Màu sắc: Màu nâu Sô-cô-la
Price: 233.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 238 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2405305153951917 |
Author: 6***6
Date:
Review: I really really love the hair it feels like it was a real hair and not wig I am very comfortable wearing it love it so much 😻
Màu sắc: Màu nâu Sô-cô-la
Author: s***8
Date:
Review: easy to wear and itself look like real hair
Màu sắc: Màu nâu Sô-cô-la
Author: b***1
Date:
Review: Value for money: worth it Easy to wear: yes
Màu sắc: Màu nâu Sô-cô-la
Author: a***z
Date:
Review: Orders are complete. Correct items. Well packed and shipped immediately.
Màu sắc: Màu nâu Sô-cô-la
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm