Author: k***1
Date:
Review: Value for money: affordable quality wig Easy to wear: easy to wear Comfortable to wear: comfortable to wear Hairstyle stylishness: I think its fun and trendy
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 252.000₫
Original Price: 271.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 185 g |
| Chiều dài | 55.88 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25052319219246633 |
Author: k***1
Date:
Review: Value for money: affordable quality wig Easy to wear: easy to wear Comfortable to wear: comfortable to wear Hairstyle stylishness: I think its fun and trendy
Màu sắc: Nhiều màu
Author: p***s
Date:
Review: i looooooove it so much
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***8
Date:
Review: Value for money: great price Easy to wear: easy and comfy Comfortable to wear: comfortable to wear not hot Hairstyle stylishness: love the style
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***3
Date:
Review: Haven’t tried it yet
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm