Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: مناسب Easy to wear: اي سهلة Comfortable to wear: مريحة كتير Hairstyle stylishness: موديل حلو
Màu sắc: màu nâu
Price: 260.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 222 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25011385813171952 |
Author: s***h
Date:
Review: Value for money: مناسب Easy to wear: اي سهلة Comfortable to wear: مريحة كتير Hairstyle stylishness: موديل حلو
Màu sắc: màu nâu
Author: c***i
Date:
Review: High quality the bestt
Màu sắc: màu nâu
Author: l***4
Date:
Review: Sooooo smooottthhh suoerpreeeerttttyyyyyyyyyy
Màu sắc: màu nâu
Author: r***1
Date:
Review: waaaaaw i loved so much
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm