Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: ممتاز Easy to wear: نعم Comfortable to wear: نعم Hairstyle stylishness: كانه شعر طبيعي
Màu sắc: Màu nâu highlight
Price: 274.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 237 g |
| Chiều dài | 55.88 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25032042318265218 |
Author: s***s
Date:
Review: Value for money: ممتاز Easy to wear: نعم Comfortable to wear: نعم Hairstyle stylishness: كانه شعر طبيعي
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: l***a
Date:
Review: I love it this is my 4th order
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: s***n
Date:
Review: Wowww sooo nice, I recommend!!!
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: h***a
Date:
Review: حلوة اوى
Màu sắc: Màu nâu highlight
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm